Dawid Szarański

Project Director in Sector 3.0

🇵🇱

Specjalizuje się w zarządzaniu projektami technologicznymi i transformacji cyfrowej. Od początku drogi zawodowej związany z branżą technologiczną. Współtworzył centra transferu technologii i parki naukowo-technologiczne. Współpracował m.in. z Microsoft, Google, Orange, Intel, Cisco. Jest założycielem programu technologicznego Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności pn. Sektor 3.0, który wspiera wdrażanie rozwiązań ICT.

🇺🇸 

He specializes in managing technological projects and digital transformation. From the beginning of his professional career, he has been associated with the technology industry. He co-founded technology transfer centers and science and technology parks. He collaborated, among others from Microsoft, Google, Orange, Intel, Cisco. He is the founder of the technological program of the Polish-American Freedom Foundation entitled Sector 3.0, which supports the implementation of ICT solutions.

11:15 - 12:15

INNOWACJE W CZASACH KRYZYSU DZIEŃ 1

Jak zorganizować wydarzenie online?

🇵🇱

PANEL DYSKUSYJNY

Obecna sytuacja zmusza nas do poszukiwania nowych możliwości promocji naszych przedsięwzięć, nawiązywania kontaktów i zdobywania wiedzy. Eventy online idealnie wpisują się w ten trend. Biorąc pod uwagę możliwości, jakie dają, można przypuszczać, że na stałe wpiszą się w naszą rzeczywistość. Jak zatem odnaleźć się w rzeczywistości eventów online czy hybrydowych? Jak przenieść swoje inicjatywy do świata wirtualnego? Jak wykorzystać nowe możliwości, ale i jak poradzić sobie z pułapkami eventów online? Konferencje, hackatony, konkursy i wszelkiego typu spotkania online - opowiemy o tym, jak wykorzystać nowoczesne narzędzia, aby nie stracić najważniejszego elementu każdego eventu, czyli networkingu. Swoim doświadczeniem podczas PAMI Conference - Polish-American Innovation Bridge podzielą się osoby, które już z sukcesem przeszły tę drogę.