DLACZEGO ONLINE Idea

 

PAMI to coroczne wydarzenie dla przedsiębiorców, naukowców i studentów zajmujących się opracowywaniem nowych rozwiązań opartych na unikalnej wiedzy i zaawansowanych technologiach. 

Tegoroczna edycja PAMI, będzie koncentrować się na zmianach klimatu i odnawialnych źródłach energii, a także na tworzeniu miejsc pracy opartych na czystej energii i ochronie środowiska.

Korzyści

wygoda korzystania: uczestnicz z dowolnego miejsca, w dowolnej sesji. Połącz się z komputera, z telefonu lub tabletu, będąc w domu, w pracy lub w drodze do dowolnego miejsca. Dowolnie przeskakuj między sesjami, połącz uczestnictwo z innymi zajęciami i efektywnie wykorzystaj ten czas.

bezpośredni dostęp do ekspertów: ponad 750 prelegentów z całego świata, oferujących swoją wiedzę i czas specjalnie dla uczestników. Zaproszenie tylu znakomitych osób nie byłoby takie proste w tradycyjnej formule.

skrócenie dystansu: formuła online ułatwia bezpośredni kontakt z dowolną osobą na konferencji – wystarczy wziąć udział w wirtualnym networkingu lub napisać wiadomość. Poznawanie nowych osób nigdy nie było tak proste!

DOŚWIADCZAJ Z NAMI

Dołącz do nas

Zebraliśmy dla Was wybitnych ekspertów z całego świata, którzy podzielą się swoim doświadczeniem i opowiedzą o zrównoważonym rozwoju. Poruszymy zagadnienia, które w najbliższym czasie będą tematem wielu dyskusji.

WIRTUALNE MIEJSCE Platforma Hopin

 

Wydarzenie odbędzie się na platformie Hopin, czyli dedykowanym narzędziu do organizowania szerokiego spektrum aktywności online. Panele dyskusyjne, warsztaty, networking i grupy dyskusyjne… To tylko kilka możliwości, jakie oferuje Hopin.

DOŁĄCZ DO NAS Zarejestruj się

POLSKO-AMERYKAŃSKI MOST INNOWACJI 2021

POLSKO-AMERYKAŃSKI MOST INNOWACJI 2021

Pobierz darmowy bilet

TU NAS ZNAJDZIESZ Jak dołączyć do wydarzenia