DLACZEGO ONLINE Idea

 

PAMI to wydarzenie poświęcone innowacjom i transferowi technologii. Obecna sytuacja jest trudna dla wszystkich, ale uważamy, że przeniesienie aktywności do świata wirtualnego jest szansą, nie tylko koniecznością.

Chcemy pokazać, jak działać w niecodziennych warunkach i dalej efektywnie realizować innowacyjne projekty.

Postanowiliśmy nasze wydarzenie przenieść w całości do przestrzeni online i w praktyce pokazać Wam narzędzia, które można wykorzystać w codziennej pracy.

Korzyści

wygoda korzystania: uczestnicz z dowolnego miejsca, w dowolnej sesji. Połącz się z komputera, z telefonu lub tabletu, będąc w domu, w pracy lub w drodze do dowolnego miejsca. Dowolnie przeskakuj między sesjami, połącz uczestnictwo z innymi zajęciami i efektywnie wykorzystaj ten czas.

bezpośredni dostęp do ekspertów: ponad 70 prelegentów z całego świata, oferujących swoją wiedzę i czas specjalnie dla uczestników. Zaproszenie tylu znakomitych osób nie byłoby takie proste w tradycyjnej formule.

skrócenie dystansu: formuła online ułatwia bezpośredni kontakt z dowolną osobą na konferencji – wystarczy wziąć udział w wirtualnym networkingu lub napisać wiadomość. Poznawanie nowych osób nigdy nie było tak proste!

DOŚWIADCZAJ Z NAMI

Dołącz do nasz

Zebraliśmy dla Was wybitnych ekspertów z całego świata, którzy podzielą się swoim doświadczeniem i opowiedzą, jak dalej pracować nad technologiami, kiedy okoliczności są niesprzyjające. Poruszymy zagadnienia, które w najbliższym czasie będą tematem wielu dyskusji.

WIRTUALNE MIEJSCE Platforma Run The World

 

Wydarzenie odbędzie się na platformie Run The World, czyli dedykowanym narzędziu do organizowania szerokiego spektrum aktywności online. Panele dyskusyjne, warsztaty, networking i grupy dyskusyjne… To tylko kilka możliwości, jakie oferuje Run The World.

DOŁĄCZ DO NAS Kup bilet

PAMI & IX MEET-UP TOP500 Innovators

PAMI & IX MEET-UP TOP500 Innovators $ 13

KUP BILET (WKRÓTCE)

TU NAS ZNAJDZIESZ Jak dołączyć do wydarzenia

 
Całe wydarzenie odbędzie się na specjalnej platformie dedykowanej do organizacji eventów online o nazwie RunThe World.

Sprawdź z nami nową jakość internetowych wydarzeń i przetestuj wszystkie możliwości.
 
Zarezerwuj swój bilet już teraz: KUP BILET

Bilet kupisz TUTAJ

Dołączysz do wydarzenia TUTAJ

W razie problemów technicznych skontaktuj się z nami

Justyna.pelc@top500innovators.org